František Baček poslanec

Politická príslušnosť: SMER-SD
Počet hlasov: 369

Účasť na zasadnutiach

2016
  • 14.09.2016 – Obecné zastupiteľstvo – prítomný
2015
  • 18.11.2015 – Obecné zastupiteľstvo – nevyplnené
  • 23.09.2015 – Obecné zastupiteľstvo – prítomný
  • 24.06.2015 – Obecné zastupiteľstvo – prítomný
  • 18.03.2015 – Obecné zastupiteľstvo – nevyplnené

Hlasovanie

Informácie:

Člen komisie pre životné prostredie a dopravu