Jana Ščasná poslankyňa

Politická príslušnosť: KDH, NOVA, SDKÚ-DS
Počet hlasov: 266

Účasť na zasadnutiach

2016
  • 14.09.2016 – Obecné zastupiteľstvo – prítomná
2015
  • 18.11.2015 – Obecné zastupiteľstvo – nevyplnené
  • 23.09.2015 – Obecné zastupiteľstvo – prítomná
  • 24.06.2015 – Obecné zastupiteľstvo – prítomná
  • 18.03.2015 – Obecné zastupiteľstvo – prítomná

Informácie:

Člen komisie pre školstvo, šport, kultúru, sociálne veci a zdravotníctvo