Ing. arch. Lucia Štasselová poslankyňa

Politická príslušnosť:
Počet hlasov: 4068
Email:
 Moj-poslanec.sk
(aktívny)

Účasť na zasadnutiach

2016
  • 31.03.2016 – Mestské zastupiteľstvo – [sk:Council:attendance_apologised1]
  • 30.03.2016 – Mestské zastupiteľstvo – prítomná
  • 30.03.2016 – Mestské zastupiteľstvo – prítomná
  • 01.03.2016 KSZSVpredsedala
  • 04.02.2016 – Mestské zastupiteľstvo – prítomná
  • 03.02.2016 – Mestské zastupiteľstvo – prítomná
  • 02.02.2016 KSZSVpredsedala
  • 12.01.2016 KSZSV[sk:Council:attendance_apologised1]
2015
2014
  • 11.12.2014 – Mestské zastupiteľstvo – prítomná

Hlasovanie