Ing. Marek Lacka poslanec

Politická príslušnosť: SIEŤ, KDH, SaS, NOVA, Zmena zdola, DÚ
Počet hlasov: 228
Email:
 Moj-poslanec.sk
(aktívny)

Účasť na zasadnutiach

2017
  • 22.06.2017 – Mestské zastupiteľstvo – neprítomný
  • 14.06.2017 – Finančná komisia – predsedal
  • 18.05.2017 – Mestské zastupiteľstvo – prítomný
  • 03.05.2017 – Finančná komisia – predsedal
  • 23.03.2017 – Mestské zastupiteľstvo – prítomný
  • 08.03.2017 – Finančná komisia – predsedal
  • 09.02.2017 – Mestské zastupiteľstvo – prítomný
  • 16.01.2017 – Mestské zastupiteľstvo – prítomný
2016
  • 15.12.2016 – Mestské zastupiteľstvo – prítomný
  • 27.10.2016 – Mestské zastupiteľstvo – neprítomný
  • 19.09.2016 – Mestské zastupiteľstvo – neprítomný
  • 13.09.2016 – Finančná komisia – predsedal
  • 20.06.2016 – Mestské zastupiteľstvo – prítomný
  • 07.06.2016 – Finančná komisia – predsedal
  • 12.05.2016 – Mestské zastupiteľstvo – prítomný
  • 29.04.2016 – Finančná komisia – predsedal
  • 31.03.2016 – Mestské zastupiteľstvo – prítomný
  • 04.02.2016 – Mestské zastupiteľstvo – prítomný
2015
  • 15.12.2015 – Mestské zastupiteľstvo – prítomný
  • 26.11.2015 – Mestské zastupiteľstvo – prítomný
  • 22.10.2015 – Mestské zastupiteľstvo – neprítomný

Hlasovanie