Radovan Jenčík poslanec

Politická príslušnosť:
Počet hlasov: 854
Email:
 Moj-poslanec.sk
(aktívny)

Účasť na zasadnutiach

2016
  • 31.03.2016 – Mestské zastupiteľstvo – prítomný
  • 30.03.2016 – Mestské zastupiteľstvo – prítomný
  • 30.03.2016 – Mestské zastupiteľstvo – prítomný
  • 04.02.2016 – Mestské zastupiteľstvo – prítomný
  • 03.02.2016 – Mestské zastupiteľstvo – prítomný
2015
  • 10.12.2015 – Mestské zastupiteľstvo – prítomný
  • 09.12.2015 – Mestské zastupiteľstvo – prítomný
  • 19.11.2015 – Mestské zastupiteľstvo – prítomný
  • 18.11.2015 – Mestské zastupiteľstvo – prítomný
  • 22.10.2015 – Mestské zastupiteľstvo – prítomný
  • 22.10.2015 – Mestské zastupiteľstvo – prítomný
  • 24.09.2015 – Mestské zastupiteľstvo – prítomný
  • 23.09.2015 KUZPVpredsedal
  • 25.06.2015 – Mestské zastupiteľstvo – prítomný
  • 24.06.2015 – Mestské zastupiteľstvo – prítomný
  • 11.06.2015 – Mestské zastupiteľstvo – prítomný
  • 09.06.2015 KUZPVpredsedal
  • 28.05.2015 – Mestské zastupiteľstvo – prítomný
  • 27.05.2015 – Mestské zastupiteľstvo – prítomný
  • 13.05.2015 KUZPVpredsedal
  • 30.04.2015 – Mestské zastupiteľstvo – prítomný
  • 15.04.2015 KUZPVpredsedal
  • 09.04.2015 – Mestské zastupiteľstvo – [sk:Council:attendance_apologised0]
  • 09.04.2015 – Mestské zastupiteľstvo – [sk:Council:attendance_apologised0]
  • 26.03.2015 – Mestské zastupiteľstvo – prítomný
  • 10.03.2015 KUZPVpredsedal
  • 26.02.2015 – Mestské zastupiteľstvo – prítomný
  • 12.02.2015 – Komisia mandátová – prítomný
  • 11.02.2015 KUZPVpredsedal
  • 05.02.2015 – Mestské zastupiteľstvo – prítomný
  • 21.01.2015 KUZPVpredsedal
  • 13.01.2015 – Komisia mandátová – nevyplnené
2014
  • 11.12.2014 – Mestské zastupiteľstvo – prítomný

Hlasovanie