Ing. Richard Šturdzík poslanec

Politická príslušnosť: KDH, NOVA, SDKÚ-DS
Počet hlasov: 285

Účasť na zasadnutiach

2016
  • 14.09.2016 – Obecné zastupiteľstvo – prítomný
2015
  • 18.11.2015 – Obecné zastupiteľstvo – prítomný
  • 23.09.2015 – Obecné zastupiteľstvo – prítomný
  • 24.06.2015 – Obecné zastupiteľstvo – prítomný
  • 18.03.2015 – Obecné zastupiteľstvo – prítomný

Informácie:

Predseda komisie pre rozpočet a ekonomiku