Ing. Roman Weinštuk poslanec

Politická príslušnosť:
Počet hlasov: 582
Email:
 Moj-poslanec.sk
(neaktívny)

Účasť na zasadnutiach

2016
  • 31.03.2016 – Mestské zastupiteľstvo – prítomný
  • 30.03.2016 – Mestské zastupiteľstvo – [sk:Council:attendance_apologised0]
  • 30.03.2016 – Mestské zastupiteľstvo – prítomný
  • 23.03.2016 KŠVŠprítomný
  • 18.02.2016 KŠVŠprítomný
  • 04.02.2016 – Mestské zastupiteľstvo – prítomný
  • 03.02.2016 – Mestské zastupiteľstvo – prítomný
  • 18.01.2016 KFPMprítomný
  • 15.01.2016 KŠVŠ[sk:Council:attendance_apologised0]
2015
2014
  • 11.12.2014 – Mestské zastupiteľstvo – prítomný

Hlasovanie