Ing. Silvia Ondrovičová poslankyňa

Politická príslušnosť: NEKA
Počet hlasov: 436

Účasť na zasadnutiach

2016
  • 14.09.2016 – Obecné zastupiteľstvo – prítomná
2015
  • 18.11.2015 – Obecné zastupiteľstvo – prítomná
  • 23.09.2015 – Obecné zastupiteľstvo – prítomná
  • 24.06.2015 – Obecné zastupiteľstvo – prítomná
  • 18.03.2015 – Obecné zastupiteľstvo – prítomná

Informácie:

Predseda komisie pre životné prostredie a dopravu