Judr. Štefan Haulík poslanec

Politická príslušnosť: SIEŤ, KDH, SaS, NOVA, Zmena zdola, DÚ
Počet hlasov: 192
Email:
 Moj-poslanec.sk
(aktívny)

Účasť na zasadnutiach

2017
  • 04.09.2017 – Komisia majetková a legislatívno-právna – predsedal
  • 22.06.2017 – Mestské zastupiteľstvo – prítomný
  • 12.06.2017 MsRprítomný
  • 25.05.2017 – Komisia majetková a legislatívno-právna – predsedal
  • 18.05.2017 – Mestské zastupiteľstvo – prítomný
  • 09.05.2017 MsRprítomný
  • 20.04.2017 – Komisia majetková a legislatívno-právna – predsedal
  • 23.03.2017 – Mestské zastupiteľstvo – prítomný
  • 13.03.2017 MsRprítomný
  • 02.03.2017 – Komisia majetková a legislatívno-právna – predsedal
  • 09.02.2017 – Mestské zastupiteľstvo – prítomný
  • 30.01.2017 MsRprítomný
  • 16.01.2017 – Mestské zastupiteľstvo – neprítomný
2016
  • 15.12.2016 – Mestské zastupiteľstvo – prítomný
  • 05.12.2016 MsRprítomný
  • 27.10.2016 – Mestské zastupiteľstvo – prítomný
  • 17.10.2016 MsRprítomný
  • 06.10.2016 – Komisia majetková a legislatívno-právna – predsedal
  • 19.09.2016 – Mestské zastupiteľstvo – prítomný
  • 12.09.2016 – Dočasnej komisie MsZ pre zabezpečenie a koordináciu všetkých činností súvisiacich s prípravou, obstaraním, spracovaním a schválením doplnkov územného plánu a nového územného plánu mesta Stupava – prítomný
  • 20.06.2016 – Mestské zastupiteľstvo – prítomný
  • 13.06.2016 MsRprítomný
  • 02.06.2016 – Komisia majetková a legislatívno-právna – predsedal
  • 12.05.2016 – Mestské zastupiteľstvo – prítomný
  • 02.05.2016 MsRprítomný
  • 28.04.2016 – Komisia majetková a legislatívno-právna – predsedal
  • 31.03.2016 – Mestské zastupiteľstvo – prítomný
  • 21.03.2016 MsRprítomný
  • 10.03.2016 – Komisia majetková a legislatívno-právna – predsedal
  • 04.02.2016 – Mestské zastupiteľstvo – prítomný
  • 25.01.2016 MsRprítomný
  • 14.01.2016 – Komisia majetková a legislatívno-právna – predsedal
2015

Hlasovanie