Doc. MUDr. Štefánia Moricová PhD., MPH poslankyňa

Politická príslušnosť: NEKA
Počet hlasov: 167
Email:
 Moj-poslanec.sk
(aktívny)

Účasť na zasadnutiach

2017
  • 05.09.2017 – Komisia sociálna a zdravotníctva – predsedala
  • 22.06.2017 – Mestské zastupiteľstvo – prítomná
  • 12.06.2017 MsRprítomná
  • 18.05.2017 – Mestské zastupiteľstvo – prítomná
  • 09.05.2017 MsRneprítomná
  • 19.04.2017 – Komisia sociálna a zdravotníctva – predsedala
  • 23.03.2017 – Mestské zastupiteľstvo – prítomná
  • 13.03.2017 MsRprítomná
  • 01.03.2017 – Komisia sociálna a zdravotníctva – predsedala
  • 09.02.2017 – Mestské zastupiteľstvo – prítomná
  • 30.01.2017 MsRprítomná
  • 16.01.2017 – Mestské zastupiteľstvo – prítomná
2016
  • 15.12.2016 – Mestské zastupiteľstvo – neprítomná
  • 05.12.2016 MsRprítomná
  • 27.10.2016 – Mestské zastupiteľstvo – prítomná
  • 17.10.2016 MsRprítomná
  • 12.10.2016 – Komisia sociálna a zdravotníctva – predsedala
  • 19.09.2016 – Mestské zastupiteľstvo – prítomná
  • 22.06.2016 – Komisia sociálna a zdravotníctva – predsedala
  • 20.06.2016 – Mestské zastupiteľstvo – prítomná
  • 13.06.2016 MsRprítomná
  • 12.05.2016 – Mestské zastupiteľstvo – prítomná
  • 02.05.2016 MsRprítomná
  • 31.03.2016 – Mestské zastupiteľstvo – prítomná
  • 21.03.2016 MsRprítomná
  • 16.03.2016 – Komisia sociálna a zdravotníctva – predsedala
  • 04.02.2016 – Mestské zastupiteľstvo – prítomná
  • 03.02.2016 – Komisia sociálna a zdravotníctva – predsedala
  • 25.01.2016 MsRprítomná
  • 13.01.2016 – Komisia sociálna a zdravotníctva – predsedala
2015

Hlasovanie