Miestne zastupiteľstvo a komisie samosprávy
Miestne zastupiteľstvo
Zasadnutia- Ing. Tomáš Alscher, MPH TÍM RUŽINOV
- JUDr. Michaela Biharyová TÍM RUŽINOV
- Miroslav Bílik TÍM RUŽINOV
- Mgr. Kamil Bodnár Team Bratislava
- Mgr. Ján Buocik
- Ing. Monika Ďurajková Team Bratislava
- Ing. František Fabián
- Mgr. Martin Ferák
- Ing. Michal Gašaj, PhD. -
- Mgr. Peter Herceg Team Bratislava
- Ing. Marcela Kulifajová TÍM RUŽINOV
- Karolína Lupták Sigmundová, MSc. Team Bratislava
- Mgr. et. Mgr. Marek Machata
- Mgr. Maroš Mačuha, PhD. TÍM RUŽINOV
- JUDr. Matúš Méheš
- Mgr. Ing. Michal Páleník, PhD. Progresívne Slovensko
- Ing. Martin Patoprstý TÍM RUŽINOV
- Mgr. Marek Pokrývka Team Bratislava, Progresívne Slovensko, SaS
- PhDr. Jana Poláčiková -
- RNDr. Michal Sebíň, PhD. Team Bratislava, Progresívne Slovensko, SaS
- Ing. Vladimír Sirotka, PhD. TÍM RUŽINOV
- Bc. Dávid Staruch, MBA
- Ing. Peter Strapák -
- JUDr. Lucia Venczelová Team Bratislava, Progresívne Slovensko, SaS
- Mgr. Michal Vicáň -
Bytová komisia (BK)
Zasadnutia- JUDr. Lucia Venczelová (predsedníčka) Team Bratislava, Progresívne Slovensko, SaS
- Ing. František Fabián
- Ing. Michal Gašaj, PhD. -
- Karolína Lupták Sigmundová, MSc. Team Bratislava
- Mgr. et. Mgr. Marek Machata
Dotačná komisia (DK)
Zasadnutia- Ing. Monika Ďurajková (predsedníčka) Team Bratislava
- Ing. František Fabián
- Ing. Marcela Kulifajová TÍM RUŽINOV
- Karolína Lupták Sigmundová, MSc. Team Bratislava
- Mgr. et. Mgr. Marek Machata
- Ing. Martin Patoprstý TÍM RUŽINOV
- JUDr. Lucia Venczelová Team Bratislava, Progresívne Slovensko, SaS
- Mgr. Michal Vicáň -
Komisia dopravy (KD)
Zasadnutia- Mgr. Peter Herceg (predseda) Team Bratislava
- Miroslav Bílik TÍM RUŽINOV
- Mgr. Martin Ferák
- Mgr. Ing. Michal Páleník, PhD. Progresívne Slovensko
- Mgr. Marek Pokrývka Team Bratislava, Progresívne Slovensko, SaS
- Mgr. Michal Vicáň -
- Ing. Ľuboš Ďurič
- Martin Hlásny
Komisia finančná, majetková, podnikateľských činností a informatizácie (KFMPČaI)
Zasadnutia- Ing. Vladimír Sirotka, PhD. (predseda) TÍM RUŽINOV
- Ing. Tomáš Alscher, MPH TÍM RUŽINOV
- Mgr. Kamil Bodnár Team Bratislava
- Mgr. Ján Buocik
- Ing. Michal Gašaj, PhD. -
- Karolína Lupták Sigmundová, MSc. Team Bratislava
- Mgr. Ing. Michal Páleník, PhD. Progresívne Slovensko
- Bc. Dávid Staruch, MBA
- Ing. Juraj Majtán
Komisia mandátová, legislatívnoprávna a kontroly (KLPaK)
Zasadnutia- JUDr. Michaela Biharyová (predsedníčka) TÍM RUŽINOV
- PhDr. Jana Poláčiková -
- JUDr. Lucia Venczelová Team Bratislava, Progresívne Slovensko, SaS
- JUDr. Roman Hriadel
Komisia na ochranu verejného záujmu pri výkone funkcií verejných funkcionárov (KOVZ)
Zasadnutia- Mgr. et. Mgr. Marek Machata (predseda)
- Ing. Monika Ďurajková Team Bratislava
- Mgr. Maroš Mačuha, PhD. TÍM RUŽINOV
- Mgr. Ing. Michal Páleník, PhD. Progresívne Slovensko
- Ing. Peter Strapák -
Komisia školstva, kultúry a športu (KŠKaŠ)
Zasadnutia- Ing. Marcela Kulifajová (predsedníčka) TÍM RUŽINOV
- Miroslav Bílik TÍM RUŽINOV
- Mgr. et. Mgr. Marek Machata
- PaedDr. Mária Barancová
- Mgr. Ľuboš Šmidák
Komisia sociálnych služieb (KSSL)
Zasadnutia- Ing. František Fabián (predseda)
- Ing. Michal Gašaj, PhD. -
- Mgr. et. Mgr. Marek Machata
- JUDr. Lucia Venczelová Team Bratislava, Progresívne Slovensko, SaS
- Emília Kurucová
- Hana Turčániová
Komisia územného plánovania a životného prostredia (KÚPaŽP)
Zasadnutia- Mgr. Michal Vicáň (predseda) -
- Mgr. Martin Ferák
- Mgr. Peter Herceg Team Bratislava
- Mgr. Maroš Mačuha, PhD. TÍM RUŽINOV
- Mgr. Ing. Michal Páleník, PhD. Progresívne Slovensko
- Ing. Martin Patoprstý TÍM RUŽINOV
- Mgr. Marek Pokrývka Team Bratislava, Progresívne Slovensko, SaS
- RNDr. Michal Sebíň, PhD. Team Bratislava, Progresívne Slovensko, SaS
- JUDr. Lucia Venczelová Team Bratislava, Progresívne Slovensko, SaS
- Ján Výboh