Mgr. Imre Andruskó poslanec

Politická príslušnosť: MOST - HÍD, MKDA-MKDSZ
Počet hlasov: 1194
Email:

Účasť na zasadnutiach

2019
  • 12.09.2019 – Mestské zastupiteľstvo – prítomný
  • 15.08.2019 – Mestské zastupiteľstvo – prítomný
  • 27.06.2019 – Mestské zastupiteľstvo – prítomný
  • 23.05.2019 – Mestské zastupiteľstvo – prítomný
  • 23.04.2019 – Mestské zastupiteľstvo – prítomný
  • 14.03.2019 – Mestské zastupiteľstvo – prítomný
  • 11.02.2019 – Mestské zastupiteľstvo – prítomný
  • 31.01.2019 – Mestské zastupiteľstvo – prítomný
2018
  • 20.12.2018 – Mestské zastupiteľstvo – prítomný

Hlasovanie