Mgr. Tomáš Arvay poslanec

Volebný obvod: 1 - Volebný obvod č. 1
Politická príslušnosť: NEKA
Počet hlasov: 882
Email:

Účasť na zasadnutiach

2020
  • 05.08.2020 – Komisia kultúry a cestovného ruchu – predsedal
  • 01.07.2020 – Komisia kultúry a cestovného ruchu – predsedal
  • 25.06.2020 – Mestské zastupiteľstvo – prítomný
  • 11.06.2020 – Komisia športu – prítomný
  • 03.06.2020 – Komisia kultúry a cestovného ruchu – predsedal
  • 28.05.2020 – Mestské zastupiteľstvo – prítomný
  • 30.03.2020 – Mestské zastupiteľstvo – ospravedlnený
  • 04.03.2020 – Komisia kultúry a cestovného ruchu – predsedal
  • 03.03.2020 – Komisia športu – prítomný
  • 27.02.2020 – Mestské zastupiteľstvo – prítomný
  • 05.02.2020 – Komisia kultúry a cestovného ruchu – predsedal
  • 14.01.2020 – Komisia športu – prítomný
2019
  • 12.12.2019 – Mestské zastupiteľstvo – prítomný
  • 05.12.2019 – Mestské zastupiteľstvo – prítomný
  • 03.12.2019 – Komisia športu – prítomný
  • 06.11.2019 – Komisia kultúry a cestovného ruchu – predsedal
  • 04.11.2019 – Komisia športu – ospravedlnený
  • 31.10.2019 – Mestské zastupiteľstvo – ospravedlnený
  • 09.10.2019 – Komisia športu – prítomný
  • 02.10.2019 – Komisia kultúry a cestovného ruchu – predsedal
  • 26.09.2019 – Mestské zastupiteľstvo – prítomný
  • 09.09.2019 – Komisia športu – prítomný
  • 03.09.2019 – Komisia kultúry a cestovného ruchu – predsedal
  • 15.08.2019 – Mestské zastupiteľstvo – prítomný
  • 27.06.2019 – Mestské zastupiteľstvo – prítomný
  • 13.06.2019 – Komisia športu – prítomný
  • 06.06.2019 – Komisia kultúry a cestovného ruchu – predsedal
  • 30.05.2019 – Mestské zastupiteľstvo – prítomný
  • 09.05.2019 – Komisia kultúry a cestovného ruchu – predsedal
  • 02.05.2019 – Komisia športu – ospravedlnený
  • 25.04.2019 – Mestské zastupiteľstvo – prítomný
  • 21.03.2019 – Komisia kultúry a cestovného ruchu – predsedal
  • 07.03.2019 – Komisia športu – prítomný
  • 28.02.2019 – Mestské zastupiteľstvo – ospravedlnený
  • 14.02.2019 – Komisia kultúry a cestovného ruchu – predsedal
  • 11.02.2019 – Komisia športu – prítomný
  • 29.01.2019 – Mestské zastupiteľstvo – prítomný
2018
  • 10.12.2018 – Mestské zastupiteľstvo – prítomný

Hlasovanie